مخروط ترافیکی

مخروط ترافیکی 

 

 مخروط ترافیکی ایمنی

 

          021-66752690       

 

جنس : پلاستیک

 سایزها : 25  50  65  75  100 سانت 

 کاربرد : هشدار و آگاه سازی 

 مخروط ترافیکی

مخروط ایمنی 

  برای برقراری و افزایش ایمنی راه و جاده ها از انواع وسایل هشدار دهنده‌ استفاده می‌شود .

  مخروط‌ های ترافیکی نمونه‌ای از تجهیزات ترافیکی هستند که وظیفه ی هشدار و برقراری ایمنی در مکان های مختلف عمومی و خصوصی را بر عهده دارند . 

    http://park-traffic.ir

 مخروط ایمنی یا مخروط ترافیکی براي نشان دادن محدوده ممنوع كوتاه مدت تردد در جاده ها و بزرگراه ها به كار مي رود و ايمني منطقه را حفظ مي نمايد ، همچنین بازتاب بالای شبرنگ های موجود بر روی مخروط ترافیکی موجب می شود از مسافتهای دور براحتی قابل مشاهده باشند.

 

مخروط ایمنی

  وسیله ای است با وظیفه‌ی هشدار و آگاه‌سازی رانندگان از محدودیت های جاده ای که تردد را در مسیرهای ایمن راهنمایی و جهت دهی می نماید .

 

  کله قندی ترافیکی به دلیل کاربردهای گسترده ای که دارد ، یکی از پر مصرف ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید .

  این محصول در انواع مختلفی تولید می گردد . مانع ترافیکی کله قندی ( مخروط ترافیکی ) به منظور محدود کردن تردد ، علامت گذاری مسیر ، تفکیک راه ، هشدار به رانندگان ، علامت گذاری محدوده ی فعالیت کارگران و بسیاری موارد بی شمار دیگر کاربرد دارد .

   انواع مخروط ترافیکی باید رنگی هشدار دهنده و جالب توجه داشته باشند . قیمت کله قندی ترافیکی بسیار مقرون به صرفه می باشد و برای داشتن انتخابی عالی ، باید ملاک های استاندارد داشته باشید .

  برای برقراری و افزایش ایمنی راه و جاده ها از انواع وسایل هشدار دهنده‌ استفاده می‌شود . مخروط‌ های ترافیکی نمونه‌ای از تجهیزات ترافیکی هستند که وظیفه ی هشدار و برقراری ایمنی در مکان های مختلف عمومی و خصوصی را بر عهده دارند .

 

مخرو ایمنی پارکینگ

   مخروط ترافیکی در میان کاربران به نام های گوناگونی شناخته می شود .

 از جمله : کله قندی ترافیکی یا پلاستیکی ، مانع کله قندی ، قندیل ، مخروط ایمنی و ...

   همان‌طور که از نام مخروط‌ مشخص است ، این محصول ظاهری مخروطی شکل دارد . مخروط‌ ها دارای سطح مقطع بزرگ و پایه ای محکم در قسمت پایینی هستند ، که قابلیت ایستایی مناسبی به آن‌ها می‌بخشد و کاربر را قادر می‌سازد بر روی سطوح شیب ‌دار نیز از آن‌ها استفاده کند .

   مخروط های ترافیکی حتی بدون استفاده از پیچ و رول پلاک هم قابل استفاده بوده و بر روی سطح زمین قرار می گیرند .

  کله قندی ترافیکی به دلیل کاربردهای گسترده ای که دارد ، یکی از پر مصرف ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید .

 

 

مخروط ترافیکی پارکینگ

   اين تجهیزات ترافیکی و ایمنی را مي توان به صورت موقتی در معابر و جاده ها قرار داد .

 

  از جمله کاربرد های آن می توان به این موارد اشاره کرد :

 محدود کردن و هدایت تردد در خيابان ها و بزرگراه ها 

 ادغام مسیرهای مختلف به یکدیگر و یا جدا سازی راه ها و علامت گذاری مسیر 

 نظارت بر ترافيک، هشدار به رانندگان

علامت گذاری محدوده فعالیت کارگران و بسیاری از موارد بی شمار دیگر

 

 

 مخروط ترافیکی ایمنی

   استفاده از تمام تجهیزات ترافیکی در جهت حفظ ایمنی در مکان های مختلف ، هم برای رانندگان و سرنشینان و هم برای امنیت و هشدار به عابران پیاده لازم و ضروری است .

 همچنین به دلیل بی توجهی بعضی از شهروندان به وجود تابلو پارک ممنوع و برای مشخص کرن حریم شخصی ، استفاده از مخروط ایمنی امری اجتناب ناپذیر است .

  کله قندی ترافیکی را می توان در محیط های باز و بسته نظیر اماکن عمومی و خصوصی ، همچون پارکینگ های عمومی ، مقابل درب ساختمان ها ، نمایشگاه های خودرو  و ... استفاده کرد .

  به دلیل نوع کاربرد کله قندی ترافیکی به آن مانع کله قندی نیز می گویند و همانطور که می دانید کله قندی ترافیکی از دسته تجهیزات ترافیکی و از نوع جدا کننده ها به شمار می آید .

  

مخروط ترافیکی جاده ای

تولید مخروط های ترافیکی مطابق با استاندارد های جهانی صورت گرفته تا محصولی با بهترین کیفیت ارائه گردد . مخروط ترافیکی تهیه شده از مواد پلیمری  پی وی سی  بوده که دارای آنتی یو وی ، آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک است ، که این مواد خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت مخروط را چندین برابر نموده است .

   ساختار پلاستیکی نرم و قابل انعطاف‌ نکته‌ای مثبت برای مخروط‌ ها محسوب می‌شود  ، زیرا ممکن است مورد اصابت وسایل نقلیه قرار گیرند و این ویژگی آسیب دیدن آن‌ها و وسایل نقلیه را به حداقل می‌رساند .  

  مواد پلی یورتان و ثابت کننده های uv  به کار رفته در تولید مخروط های ترافیکی باعث می شود تا رنگ ، کیفیت و خاصیت انعطاف پذیری مخروطی ترافیکی در  دراز مدت و در تمامی موقعیت های آب و هوایی و اثرات جوی و یو وی خورشید به صورت پایدار باقی بماند .

 

 

مخروط ترافیکی ایمنی

  انواع مخروط ترافیکی باید رنگی هشدار دهنده و جالب توجه داشته باشند ، همچنین قسمتی از بالای مخروط با شبرنگ نوع مهندسی پوشیده شده است . رنگ های روشن به کار رفته باعث می شود تا کله قندی ترافیکی از فواصل دور قابل رویت می باشد

   به دلیل کیفیت مناسب شبرنگ ( مراقب باشید حتما شبرنگ باشند نه روز رنگ ) استفاده شده ، این محصول در مقابل آفتاب و یا نور مصنوعی انعکاس و بازتاب خوبی دارد و توجه رانندگان خودرو ، سرنشینان و عابران را به خود جلب می کند .

  شبرنگ ترافیکی استفاده شده از چسبندگی بسیار بالایی برخوردار است و ماندگاری و دوام زیادی در برابر تغییرات آب و هوایی و شرایط مختلف محیطی دارد .

 

مخروط ایمنی جاده ای

مخروط های ترافيكي کالاهایی همه کاره مي باشند ، كه با انواع مختلفی از وسایل ايمنی جاده مثل مدل های مختلف موانع ترافیکی و بلوكه هاي جاده ای ، زنجيرهای پلاستيکی ، شبرنگ های ايمنی ، صفحات پيام و پرچم قابلیت سازگاری دارد .

   کله قندی ترافیکی برحسب نیاز ، در اندازه های گوناگون ( کله قندی کف لاستیکی  1  متری ،  75  و  55  سانتیمتری ) و انواع مختلفی ( کله قندی ترافیکی ژله ای ، حلقه دار ، قلاب دار ، تاشو و ... ) تولید و استفاده می شوند .

 

 

مخروط ایمنی ترافیکی

  مخروط ترافیکی کف لاستیکی حلقه دار  ۵۵  سانتیمتری که به کله قندی نیز شهرت دارد با بدنه ی بسیار نرم و انطاف پذیر به خوبی ضربات وارده را تحمل کرده و درعین حال به بدنه ماشین ها صدمه وارد نمی کند .

   این مخروط کف لاستیکی از جنس pvc    مجهز به نوار شبرنگ و در فرآیند ساخت آن از مواد Anti Uv  استفاده شده است . مواد  Anti UV   سبب می گردند تا این مخروط کف لاستیکی در شرایط جوی با تابش شدید نور خورشید ، اشعه ماورابنفش خورشید را به راحتی تحمل نموده و دچار رنگ پریدگی نگردد .

  از مخروط های ترافیکی برای علامت گذاری موقتی مسیرها وهمچنین تفکیک راه نیز استفاده می گردد . مخروط ترافیکی فوق گزینه ای مناسب برای هدایت ترافیک در خیابان ها و تفکیک موقتی مسیر می باشد .

  مخروط های ترافیکی با قابلیت جا به جایی آسان و وزن مناسب و حالت هشدار دهنده ای که دارد بهترین گزینه برای محدود سازی و تفکیک موقتی مسیر است .

https://park-traffic.ir/

 

بهترین فروشنده مخروط ترافیکی با بهترین کیفیت در میدان حسن آباد 

بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

پارک ترافیک عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت