پلیس مجازی سولار

پلیس مجازی سولار

 

پلیس مجازی ترافیکی

 

          021-66752690       

 

   پلیس مجازی جهت بالا بردن ایمنی جاده ها طراحی شده به گونه ای که از فاصله دور دیده شود و تداعی گر حضور پلیس می باشد . این محصول در نوع یک طرفه و دو طرفه طراحی و تولید می گردد .

  پلیس مجازی به عنوان یکی از تجهیزات ترافیکی ، همگام با تکنولوژی روز دنیا در حال تغییر و تحول است .

  

 در راستای کاهش هزینه ها ، استفاده ی کمتر از نیروی انسانی و کاهش خطاها ، تجهیزات مختلفی روی کار آمده اند که یکی از آن ها چراغ   ال ای دی  پلیسی می باشد .

  

  چراغ پلیس مجازی جاده ای در موقعیت ها و شرایط مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که عموما شرایط حادثه خیز و اضطراری هستند ، بی احتیاطی رانندگان در جاده ها و سرعت غیر مجاز ، باعث خسارات جبران ناپذیری می شود .

  پلیس مجازی سولار

  پلیس مجازی جاده ای ، با استفاده از خطای دید ، تداعی کننده ی حضور پلیس است و کمک می کند تا رانندگان با رعایت سرعت و قوانین راهنمایی ، باعث ایجاد خطر برای خود و سایرین نشوند .

  

  درباره این محصول باید گفت که از این محصول به صورت چشمک زن استفاده می کنند و می تواند به هنگام چشمک زدن افکت های مختلفی داشته باشد .

  از این محصول در دو نوع سولار و برقی استفاده می شود و در دو مدل یک طرفه و دو طرفه که می تواند دارای دو رنگ آبی و آبی قرمز باشد . از پلیس مجازی آبی برای بزرگراه ها و از پلیس مجازی آبی قرمز برای درون شهر استفاده می شود .

کاربرد پلیس مجازی

   از کاربرد پلیس مجازی می توان گفت در شرایطی که برای بالا بردن امنیت به پلیس نیاز هست و یا در شرایطی که برای جلو گیری از رفتار های غیر قانونی شهروندان احتیاج به پلیس است از پلیس مجازی استفاده می کنند , در این شرایط باید مسافتی که نور پخش می شود , گسترش پیدا کند , این باعث می شود که دامنه ی زیادی را  تحت پوشش قرار دهد و شهروندان و رانندگان احساس کنند که پلیس در نزدیکی آن ها قرار دارد .

  یکی دیگر از شرایطی که از پلیس مجازی استفاده می شود در شرایطی است که به دلیل خطر پیش آمده نیاز است که امنیت دوباره به اطراف باز گردد تا شهروندان احساس کنند که همه چیز تحت کنترل پلیس است برای این کار از پلیس مجازی استفاده می شود .

  یکی از روش های پلیس برای کم کردن به سوانح در نقاطی که امکان حادثه بیشتر است ، استفاده از چراغ های پلیس مجازی است .

   پلیس مجازی یک چراغ پلیسی است که در مناطق مختلف نصب شده و به نوعی نشان می دهد که پلیس در این منطقه حضور دارد . از این روش رانندگان احساس می کنند که یک تیم پلیسی واقعی وجود دارد که همه چیز را تحت کنترل خود قرار داده است که همین حس سبب می شود که بی قانونی ها از جانب برخی شهروندان و در نتیجه ی آن تصادفات نیز کاهش یابد .

پلیس مجازی

    امروزه پلیس همواره در جاده ها حضور فعال داشته و سعی دارد با کنترل ترافیک مسیری امن را برای خودرو های عبوری از جاده های سراسر کشور فراهم آورد . این حضور در روز های پایانی سال همچنین روز های تعطیلی پیاپی که افراد زیادی از خانه های خود خارج شده و به قصد مسافرت به شهر های دیگری سفر می کنند بیش از احساس و لازم می باشد .

   در برخی مواقع مانند جاده های کوهستانی و برفگیر و مه آلود استفاده مداوم از نیروی انسانی برای کنترل ترافیک امکان پذیر نیست و همواره پلیس درصدد جایگزین مناسبی برای خودروهای پلیسی بوده است که در این مسیرها به عنوان گشت پلیس حضور داشته و عبور و مرور خودروها را کنترل کنند .

  با پیشرفت تکنولوژی و همچنین پیشرفت هایی که در زمینه ی ساخت تجهیزات کنترل ترافیک صورت گرفته است میتوان از پلیس مجازی در این راه ها استفاده نمود .

  این تجهیزات که به صورت چراغ هایی مشابه چراغ های خودروهای پلیس هستند به وسیله صفحات خورشیدی شارژ شده و نیازی به برق شهری ندارند و می توانند نقش ماشین پلیس را در جاده هایی که امکان استفاده از نیروی انسانی وجود ندارد را بازی کنند .

  چراغ پلیس مجازی از تجهیزات ترافیکی ، دارای دو مدل  100  سانتی و  50  سانتی می باشد . و همچنین در دو مدل برقی و خورشیدی ( سولار ) موجود می باشد .

 چراغ پلیس مجازی دارای جنس آلومینیومی بوده و همچنین جنس بدنه جایگاه باتری این محصول ، فلزی و با پوشش الکترواستاتیک می باشد .

  رنگ نور پلیس مجازی  ال ای دی  بسته به نوع آن در دو رنگ قرمز و آبی و ترکیب آن هستند . ( همچنین نور سفارشی زرد و ... ) 

  موارد استفاده از رنگ ها بر طبق استاندارد ها :  رنگ آبی برای بزرگراه ها ، رنگ آبی قرمز برای درون شهر می باشد .

  چراغ پلیسی در دو نوع  12  و  220  ولت تولید می شود . تعداد LED   های این محصول بر حسب سفارش قابل تغییر می باشد .

     در پلیس مجازی ، مدار کنترل شارژ وجود دارد که از آن برای اعمال شارژ مناسب و همچنین جلوگیری از شارژ بیش از حد باتری و نیز حفاظ  ولتاژ ، به جهت جلوگیری از تخلیه باتری در مواقع ضروری بهره می گیرد .

   LED پلیس مجازی سولار بدون نیاز به انرژی برق عمل می کند ؛ این محصول به سبب محدود نبودن به انرژی برق دارای نصب آسان تری نیز می باشد که با توجه به بالا رفتن میزان هزینه های برق مصرفی با استقبال بالایی روبه رو شده است .

LED    پلیس مجازی سولار ولتاژ کاری اش متناسب با نیاز مشتری قابل تنظیم می باشد . این ولتاژ بین  12  ولت ،  24  ولت  و  220  ولت متغییر است 

LED   پلیس مجازی سولار دارای جنس آلومینیومی بوده و همچنین جنس بدنه جایگاه باتری این محصول ، فلزی و با پوشش الکترواستاتیک می باشد .

  در  LED  سولار  پلیس مجازی ، مدار کنترل شارژ وجود دارد که از آن برای اعمال شارژ مناسب و همچنین جلوگیری از شارژ بیش از حد باتری و نیز حفاظ ولتاژ ، به جهت جلوگیری از تخلیه باتری در مواقع ضروری بهره می گیرد .


https://park-traffic.ir/

 

 

بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

پارک ترافیک عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت

بهترین فروشنده تجهیزات پارکینگی , ترافیکی , ایمنی و جاده ای با بهترین کیفیت