کاشن تانک

 کاشن تانک 

          021-66752690       

 

7 کاشن تانک 

 کاشن تانک : 

جنس : پلی اتیلن

سایز : 90 * 90 * 90

کاربرد : قابل نصب در مبادی خروجی اتوبان

 

کاشن تانک

  کاشن تانک ، مخزنی از جنس پلی اتیلن می باشد که به صورت خمیده طراحی شده است . کاشن تانک آگاهی دهنده ای پر کاربرد و مقاوم می باشد که به منظور اطلاع رسانی و هشدار خطر به رانندگان در محدودیت مسیرهای عبوری و همچنین در نزدیکی تقاطع هایی که رانندگان نیاز به تغییر مسیر دارند ، نصب می شود .

  نوار شبرنگ تعبیه شده بر سطح کاشن تانک ترافیکی نور را به خوبی منعکس می کند بطوری که در طول شب نیز مانند علائم راهنمایی و رانندگی ، براحتی قابل مشاهده بوده و ایمنی بیشتر را برای رانندگان فراهم می نمایند .

  کاشن تانک  90  سانتی از تجهیزات ایمنی ترافیکی می باشد که در بسیاری از مکان ها جهت ایجاد فضای امن در مقابل برخوردها و همچنین به عنوان جدا کننده مورد استفاده قرار می گیرند .

  کاشن تانک  90  سانتی معرفی شده در این قسمت به دلیل استفاده از مواد پلی اتیلن و شبرنگ مرغوب از بین مدل های متعدد انتخاب گردیده است .

استفاده از شبرنگ ( مراقب باشید که بر چسب روز رنگ به شما نفروشند ) مناسب در محصول ، به منظور جلوگیری از برخورد لوازم نقلیه با آن از اهمیت بالایی برخورد می باشد .

  کاشن تانک  90  سانتی معرفی شده دارای طول عمر بالا و همچنین مقاومت در مقابل سرما و گرمای شدید می باشد .

  کاشن تانک  90  سانتی به جهت اطلاع رسانی به رانندگان استفاده می شود . این محصول مخزنی از جنس پلاستیک می باشد . کاشن تانک به صورت خمیده طراحی شده است .

  این محصول در تغییر مسیر ها و تقاطع هایی که رانندگان نیاز به تغییر جهت دارند ، نصب می شود .

  سطح کاشن تانک  90  سانتی به خوبی نور را منعکس می کند و در طول شب نیز مانند علائم راهنمایی و رانندگی ، ایمنی بیشتر را برای رانندگان فراهم می نمایند .

  کاشن تانک از تجهیزات ترافیکی می باشد که در بسیاری از مکان ها به عنوان جدا کننده ، جهت ایجاد فضای امن مورد استفاده قرار می گیرند .

استفاده از شبرنگ مناسب در محصول ، به منظور جلوگیری از برخورد لوازم نقلیه با آن از اهمیت بالایی برخورد می باشد . کاشن تانک 90 سانتی معرفی شده دارای طول عمر بالا و همچنین مقاومت در مقابل سرما و گرما شدید می باشد .

   کاشن تانک ، مخزنی از جنس پلاستیک می باشد که به صورت خمیده طراحی شده است .

   این محصول جهت اطلاع رسانی به رانندگان و همچنین در تغییر مسیر ها و تقاطع هایی که رانندگان نیاز به تغییر جهت دارند ، نصب می شود .

   http://park-traffic.ir

  نوار شبرنگ تعبیه شده بر سطح کاشن تانک ترافیکی نور را به خوبی منعکس می کند بطوری که در طول شب نیز مانند علائم راهنمایی و رانندگی ، براحتی قابل مشاهده بوده  و ایمنی بیشتر را برای رانندگان فراهم می نمایند .

 

 

بهترین فروشنده کاشن تانک با کیفیت در حسن آباد

 بالا بردن کیفیت تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی یعنی بهبود وضعیت تردد اتومبیل ها

لطفا با ما همراه باشید جهت ارتقای سطح کیفی تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی

پارک ترافیک عرضه کننده تجهیزات ترافیکی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ایمنی با بهترین کیفیت