اجرای اپوکسی میتسوبیشی

اجرای اپوکسی میتسوبیشی

اجرای کفپوش اپوکسی کف

اجرای اپوکسی شطرنجی

      021-66752690  

 

تجهیزات پارکینگ

  پارک ترافیک افتخار می کند که با بهترین کادر فنی خود , آماده است تا خدمات خود را با شرافت و راستی به بهترین شکل با کیفیت برتر و در حداقل زمان با بهترین قیمت به شما مردم محترم ایران عزیز ارائه بنماید .

  در این پروژه پارک ترافیک اجرای اپوکسی شطرنجی و اجرای کفپوش اپوکسی نمایندگی میتسوبیشی آقای حسینی را برای کف محوطه نمایندگی آقای حسینی با بهترین متریال و با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در سال 1399 به سرانجام رسانید .

 کفپوش اپوکسی ، پوششی از جنس پلیمر است که روی بتن یا موزاییک در لایه های مختلف اجرا می شود .   اپوکسی را نمی‌توان روی آسفالت اجرا کرد ولی سطوحی مانند سنگ ، بتن یا موزاییک برای اجرای اپوکسی مناسب هستند .   در نتیجه اگر سطح شما دارای پستی بلندی بالایی است پیشنهاد می کنیم قبل از اجرای کفپوش اپوکسی ، زیر کار را با بتن ماله پروانه یا موزاییک پوشش دهید . البته در این شرایط موزاییک همواره به صرفه تر است .

  اولین ویژگی کفپوش اپوکسی حفاظت آن از سطح زیر خود در برابر سایش و فرسایش است .  این ماده یک سطح تمیز ، یکدست و بدون درز ارائه می دهد . جالب است بدانید اپوکسی هرگز گرد و غباری از خود ایجاد نمی کند .

 
 کفپوش اپوکسی دارای مقاومت مکانیکی بالایی است و می تواند حدود
۵تا ۶تن بار را تحمل کند .  علاوه بر این ، اپوکسی دارای مقاومت شیمیایی خوبی در برابر اسید ، قلیا ، حلال و سایر مواد شیمیایی است .


  جدا از مسائل فنی ظاهر کفپوش اپوکسی بسیار مدرن ، شیک و زیباست . جهت اجرای این کفپوش هیچ گونه محدودیت در مورد رنگ بندی وجود ندارد .

در نهایت باید بگوییم که تمیز کاری کفپوش های اپوکسی بسیار راحت است و شما هیچ گونه نگرانی در زمینه شستشوی آن نخواهید داشت .

امروزه در پارکینگ مراکز خرید بزرگ و ساختمان های تجاری از کفپوش اپوکسی پارکینگ استفاده می شود .

این کفپوش ها قابلیت خط کشی دارند ، ضد لغزش و سایش بوده و به راحتی تمیز می شوند .

تمام این ویژگی ها در کنار قیمت مناسب ، کفپوش اپوکسی را به بهترین گزینه جهت پوشش کف پارکینگ تبدیل کرده است .

کفپوش اپوکسی یک باندینگ سخت و سریع با بتن زیر خود ایجاد می کند . کفپوش نهایی بدست آمده بهترین راه حل برای داشتن کفپوش بدون درز و بسیار بادوام است که بسیار قوی تر از بتن ساده عمل می کند .

  کفپوش اپوکسی از ترکیب کردن یک رزین و یک سخت کننده ( هاردنر ) با نسبت های مشخص ایجاد می شود و سپس ترکیب نهایی را روی کف بتنی اجرا می نمایند .

 این ترکیب را می توان روی بتن در چندین لایه اعمال کرد و بدین ترتیب پوشش را ضخیم تر کرده و اجازه داد تا کفپوش اپوکسی نهایی دوام بیشتری پیدا کند 

  برای مشخص شدن اینکه کفپوش اپوکسی برای صنعت و کاربری شما مناسب است ، اجازه دهید با در نظر گرفتن ترافیک ، بارهای وارد بر سطح ، جنس مواد مورد استفاده در فضای کفپوش شده و ...  بواسطه حضور کارشناسان پارک ترافیک در محل مورد بررسی قرارداده شود .

تجهیزات پارکینگ


 پارک ترافیک امیدوار است تا ارائه خدمات اجرا و نصب تجهیزات ایمنی , تجهیزات پارکینگی و تجهیزات ترافیکی بتواند ایمنی و راحتی بیشتری برای ساکنان برج های مسکونی , اداری و تجاری همچنین پروژه های تجاری کلان سراسر ایران عزیز را فراهم بنماید .

 در ادامه تصاویری از کارهای انجام شده در نمایندگی میتسوبیشی ارائه می گردد .

 اجرای اپوکسی کف

اجرای اپوکسی کف

اجرای کفپوش اپوکسی

اجرای_کفپوش_اپوکسی

تجهیزات پارکینگ

کفپوش اپوکسی

کفپوش_اپوکسی نمایندکی میتسوبیشی

اپوکسی کف

اپوکسی_کف

تجهیزات پارکینگ

اپوکسی

اپوکسی

اپوکسی شطرنجی

اپوکسی_شطرنجی

اجرای اپوکسی کف

اجرای_اپوکسی_کف

کفپوش اپوکسی شطرنجی

کفپوش_اپوکسی_شطرنجی

 تجهیزات پارکینگ

ما در پارک ترافیک با تلاش و پشتکار خود سعی داریم با شرافت و راستی پذیرای شما هموطنان گرامی باشیم .

امیدواریم همیشه بهترین ها را برای شما بزرگواران به ارمغان بیاوریم . 

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما مردم محترم و عزیز ایران .

تجهیزات پارکینگ