ساختمان اداری شیخ بهایی

ساختمان اداری شیخ بهایی

 نصب متوقف کننده خودرو

نصب آینه محدب

نصب محافظ ستون

اجرای خط کشی کف

اجرای خط کشی دیوار

شماره گذاری پارکینگ

رنگ آمیزی جایگاه معلولین

     021-66752690   

تجهیزات پارکینگ

  پارک ترافیک افتخار می کند که با بهترین کادر فنی خود , آماده است تا خدمات خود را با شرافت و راستی به بهترین شکل با کیفیت برتر و در حداقل زمان با بهترین قیمت به شما مردم محترم ایران عزیز ارائه بنماید .

  در این پروژه پارک ترافیک مراحل نصب متوقف کننده ( کاراستاپر ) یا ( کاراستوپر ) , آینه محدب , محافظ ستون ( ضربه گیر ستون ) , اجرای خط کشی کف , اجرای خط کشی دیوار , شماره گذاری و اجرای رنگ آمیزی جایگاه معلولین را در ساختمان اداری شیخ بهایی با بهترین متریال و با بهترین کیفیت در سال 1399 به سرانجام رسانید .

برای پایان دادن به معضلات و مشکلاتی نظیر پارک نادرست خودرو توسط راننده و ایجاد مزاحمت برای پارکینگ های جلویی ، همچنین برخورد ماشین با دیوار روبرویی یا خودروهای مجاور در هنگام پارک ، استفاده از متوقف کننده خودرو برای تفکیک هر قطعه پارکینگ و ایجاد آراستگی راه حلی کاربردی است .

 از آینه محدب ترافیکی در مکان هایی مانند جاده ، پارکینگ ها و هر مسیر پر پیچ و خمی که امکان مشاهده تمام زوایا وجود ندارد ،  برای مشاهده این نقاط مخفی استفاده می شود .

   باید در نظر داشت که بسیاری از تصادفات و اتفاقات ناگوار در پیچ هایی اتفاق می افتد که راننده دید کافی را ندارد ، به همین دلیل است که از انواع آینه پارکینگی استفاده می شود .

  ضربه گیرهای ستون ، تجهیزات حفاظتی هستند که به گوشه های تیز لبه دیوار یا ستون در پارکینگ ها ، کارخانه­‌ها و انبارها متصل می شوند و خودروها و سرنشینان آن را از اثر تصادفات احتمالی محافظت می کنند .

 خط کشی و طراحی المان های راهنمایی در پارکینگ باعث زیبایی محوطه و اطلاع رسانی صحیح به رانندگان می گردند به گونه اي كه محل تردد اتومبيل در خيابان و توقف آنها در پاركينگ به وضوح و نظم مشخص می گردد .

 اگر تاکنون به یک پارکینگ بزرگ در مجتمع‌های ساختمانی مراجعه کرده باشید ، یا خودرو خود را در یک پارکینگ عمومی رو باز پارک کرده باشید ، دیده اید که وجود خط کشی پارکینگ توانسته تا حدود زیادی دردسرهای شما را برای پیدا کردن جای مناسب برای خودروتان و مسیر یابی کم کند .

 پارک ترافیک امیدوار است تا ارائه خدمات اجرا و نصب تجهیزات ایمنی و تجهیزات پارکینگی بتواند ایمنی و راحتی بیشتری برای ساکنان برج های مسکونی , اداری و تجاری سراسر ایران عزیز را فراهم بنماید .

 در ادامه تصاویری از کارهای انجام شده در ساختمان اداری تجاری خیابان شیخ بهایی ارائه می گردد .

متوقف کننده خودرو

متوقف_کننده_خودرو

تجهیزات پارکینگ

کاراستوپر

کاراستوپر پارکینگ

کاراستاپر

کاراستاپر

تجهیزات پارکینگ

نصب آینه محدب

نصب_آینه_محدب ساختمان اداری شیخ بهایی

آینه محدب پارکینگ

آینه_محدب_پارکینگ

محافظ ستون

محافظ_ستون

ضربه گیر ستون

ضربه_گیر_ستون

خط کشی کف

خط_کشی_کف

اجرای خط کشی پارکینگ

اجرای_خط_کشی_پارکینگ ساختمان اداری شیخ بهایی

خط کشی دیوار

خط_کشی_دیوار

شماره گذاری

شماره_گذاری

شماره گذاری کف

شماره_گذاری_کف

جهت نما

جهت_نما

اجرای جهت نما

اجرای_جهت_نما ساختمان اداری شیخ بهایی

جایگاه معلولین

جایگاه_معلولین

 تجهیزات پارکینگ 

ما در پارک ترافیک با تلاش و پشتکار خود سعی داریم با شرافت و راستی پذیرای شما هموطنان گرامی باشیم .

امیدواریم همیشه بهترین ها را برای شما بزرگواران به ارمغان همراه بیاوریم . 

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما مردم محترم و عزیز ایران .

تجهیزات پارکینگ